این مودم اتصال پایدار و سریع به اینترنت را با تکنولوژِی LTE فراهم می کند. به سادگی مودم LTE را به طور مستقیم به روتر، سوئیچ یا رایانه خود متصل کنید تا از یک اتصال سریع ۴G LTE لذت ببرید. بر خلاف دیگر منابع اتصال، این مودم ها می توانند به راحتی در عرض چند دقیقه نصب شوند و برای محدوده وسیعی از جمله مناطق روستایی، خارج از منزل و مکان های که امکان دسترسی آسان به اینترنت وجود ندارد، بسیار ایده آل می باشند.

۴G چیست؟

اتحادیه بین­المللی ارتباطات رادیویی (ITU-R)، آژانس رسمی سازمان ملل متحد برای تمام انواع فناوری­های ارتباطات و اطلاعات است که در مورد ویژگیهای استاندارد ۴G در ماه مارس  سال ۲۰۰۸ تصمیم­گیری کرده است.این اتحادیه تصمیم گرفت که حداکثر سرعت دانلود ۴G برای دستگاه­هایی با حرکت زیاد، ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه باشد مثلاً زمانی که از تلفن در ماشین یا قطار استفاده می­کنید.

 

اگر فرض کنیم ۴G واقعی، سرعت دانلود تا ۱ گیگابیت بر ثانیه را به ما ارائه می­دهد پس چرا ما در بریتانیا در حدود ۱۰-۱۲ مگابیت بر ثانیه سرعت دریافت می کنیم که ۱۰۰ برابر کمتر است؟

متاسفانه ITU-R، کل پیاده سازی استاندارد را کنترل نمی­کند، و به همین خاطر از تکنولوژی­های نسل اول مانند LTE انتقاد شده است، چون هنوز به ۴G واقعی نرسیده­اند (LTE را در یک دقیقه توضیح خواهیم داد).

دلیل این امر این است که گروه­های دیگر (به عنوان مثال ۳GPP) که با آن دسته از شرکت­های فناوری کار می­کنند که سخت­افزارهایی را توسعه می­دهند که قبلاً درباره فناوری­های نسل بعدی آنها تصمیم گرفته شده است، ۴G با قابلیت های کمتر از حد استاندارد را برای ما به جا گذاشته­اند.

مشخصات:

وع داخلی
ابعاد 170*130 mm
شبکه‌های قابل پشتیبانی 2G , 3G , 4G, LTE
رابط‌ها پورت RJ-45 LAN , شیار سیم کارت , اتصال بی‌سیم (Wi-Fi)
CAT CAT4
تعداد کاربران قابل پشتیبانی تا ۳۰ نفر
سرعت انتقال داده دانلود ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه آپلود ۵۰ مگابیت بر ثانیه
نوع سیم‌کارت USIM
منبع تغذیه آداپتور

قیمت:

به دلیل نوسانات قیمت با شماره های بخش تماس باما در ارتباط باشید